AKCIA !! Panvica Connect Combi Set s naparovacím táckou + Gorilla Box v cene 899, -Sk ZADARMO!

AKCIA !! Panvica Connect Combi Set s naparovacím táckou + Gorilla Box v cene 899, -Sk ZADARMO!

Vrácení zdarma do 30 dnů i s poštovným

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Expresná doprava po SK: 15.04.

Popis

Naši jedinečnú panvu teraz môžete zakúpiť za rovnakú cenu a obdržíte pevný obal Gorilla Box v cene 899, -Sk ZADARMO !! CONNECT COMBI SET + naparovacia tácka NOVINKA! Prečo používať niekoľko rôznych panvíc, keď si môžeme uvariť celý rad mega dobrôt v jedinom univerzálnom balení! Vďaka štvordielne raňajkové panvici a tradičné hlbokej panvici vám RidgeMonkey Combi Connect Combi set ponúka nepreberné množstvo rôznych jedálnych variácií a to nielen na rybách, ale aj vo vašej domácej kuchyni. Vďaka unikátnemu dizajnu môžu byť od seba panvy oddelené a použité úplne nezávisle na sebe. Už nikdy nebudete potrebovať inú panvicu! Samozrejmosťou sú odnímateľné držadlá panvy kvôli ľahšiemu uloženia, či transportu. Novo je súčasťou balenia tiež naparovacia tácka na prípravu pokrmov a zeleniny nad parou!

Špecifikácia: • Ľahká hliníková liatina • fluorpolymerový nepriľnavý povrch panvíc • odnímateľné rukoväte pre jednoduché uskladnenie a prepravu • Horná časť sa chová ako veko pre udržanie tepla , chuti a vlhkosti • EUIPO registrovaný vzor

Približné rozmery: 300 mm x 255 mm x 70 mm (bez rukoväťou) 440 mm x 255 mm x 70 mm (s přidělanými rukoväťami)


viewImg

Názor našich zákazníkov na tento produkt:

Menu

volajte +420 731 613 162

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.