ECU Sada hlásičov MK1 - Multicolor

ECU Sada hlásičov MK1 - Multicolor

od 473,65 €

Skladom 1-2 ks

choose_SADA

Vrácení zdarma do 30 dnů i s poštovným

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Expresná doprava po SK: 10.04.

Popis

Hlásiče ECU ( Edwards Custom Upgrades ) MK1 Compacts sú kombináciou „old schoolového“ dizajnu a špičkovej modernej elektroniky . Pri ich výrobe sa postupovalo úplne bez kompromisov a boli použitý iba tie najkvalitnejšie komponenty a to ako z oblasti elektroniky tak povrchovej úpravy hlásičov.

Sú vybavené 8 magnetovým anti skip rollerom (zabraňuje vyskočeniu vlasca) a sú vhodné ako na rybárčenie na veľké vzdialenosti, tak aj pre lovlehkými Bobbin systémom „slack line.“ Inteligentný systém eliminácie falošných záberov je ďalší skvelou vlastnosťou, ktorú oceníte vo chvíli, keď hlásiče používate v kombinácii s príposluchom. Ten sa automaticky spustí na maximálnu citlivosť, pokiaľ sa rolnička rýchlo roztočí a hlásič je pritom nastavený na minimálnu citlivosť. Týmto zmierňuje množstvo falošných indikáciou záberov spôsobených napríklad vetrom alebo plávajúce trávou. Hlásiče sa môžu pochváliť 10tich úrovňami hlasitosti , vrátane možnosti naprostého stlmenie , 16ti rôznymi tónmi od ultravysokého tónu, až po tzv. „Kačicu,“ 5tich mody citlivosti a 4mi rôznymi nastaveniami stmievania LED diódy. Môžete si ich tak prispôsobiť akejkoľvek situácii počas vášho rybárčenie. Ďalšou vychytávkou sú integrované snag / storm ears, ktoré môžu byť nastavené do požadovanej výšky v priebehu niekoľkých minút a zabráni tak tomu, aby bol váš prút vytrhnutý zo stojana silným záberom.

Príposluch sa opäť vyznačuje úplne výnimočným a kompaktným dizajnom, rýchlym a jednoduchým ovládaním, dlhou životnosťou batérie a výborným dosahom, ktorý vám umožní rybárčiť v rôznych podmienkach. Nájdete u neho ovládanie hlasitosti, stmievanie LED diódy a vibráciu, ktorá bude veľmi užitočná tým, ktorí tvrdo spí. Na hlásičoch aj na príposluchu tiež nájdete sloty pre umiestnenie izotopov pre použitie v noci a ich umiestnenie dáva hlásičom ešte lepší retro vzhľad.

Každý set obsahuje hlásiče a odposluch, prenosný kufrík, batérie, robustný nerezovej závity, podložky, karabínu a protišmykové gumené krúžky, skrutkovač a popruh na zavesenie príposluchu. Každá sada hlásičov ECU MK1 Compacts je vyrábaná s maximálnou starostlivosťou spoločnosťou Edwards Custom Upgrades vo Veľkej Británii! Pri ich výrobe sú použité iba tie najkvalitnejšie súčiastky.

O FIRME

EDWARDS CUSTOM upgrades

je malá UK spoločnosť, sídliaca vo východnom Sussexe s vášňou pre kapráriny, ktorú poháňa túžba vyrábať dokonalé kaprárske a špeciálne rybárske produkty. Nechceme produkovať výrobky, ktoré sa na trhu stanú masovou záležitosťou. Našim cieľom je dizajn a kvalita, ktorú vyžadujeme pre naše vlastné kapraření. Dúfame, že tak získame podporu od rovnako zmýšľajúcich rybári, ktorí zdieľajú našu vášeň a používajú len tie najlepšie kaprárské produkty.

Edwards Custom Upgrades

  • vyrába špičkové produkty pre kaprára a rybárov špecialistov
  • aktuálnym top produktom je nová rada hlásičov MK1 Compacts
  • máme roky skúseností s opravami a vylepšovaním klasických hlásičov
  • naša reputácia je založená na spätnej väzbe našich zákazníkov a ústnym odovzdávanie

Nikdy sme nemuseli nikde inzerovať … až do dnešných dní. Všetko, čo sa o nás vedelo, pochádzalo z odporúčaní a od rybárov, ktorí o nás rozprávali svojim priateľom. Nové hlásiče MK1 Compacts sú ale naozaj výnimočné a to, o čom sa dlhú dobu šuškalo, je teraz k dispozicii.

K dispozícii je iba obmedzené množstvo a tak dúfame, že budete mať šancu vlastniť svoju sadu …

SCOTT EDWARDS – gentleman a skromný genius!

Edwards Custom Upgrades – dlhé roky experimentov ..... Všetko to pre mňa začalo niekoľkými vylepšeniami mojich starých hlásičov, ktoré som používal na vlastné rybárčenie. Čoskoro sme si všimol, že keď ostatní rybári videli, čo som vykonal so svojimi starými Optonicy (tie moje boli zo začiatku 90.rokov) chceli, aby som rovnakým spôsobom upravil aj tie ich. A nešlo iba o Optonicy. Pracoval som aj na Delkimech, Bamford a tiež na hlásičoch od Foxu. Pracoval som na všetkých, od zmien LED indikáciou, po vnútornej vylepšení reproduktorov, opravy zapojenie batérií, až po kompletné zmeny krytov a frézovanie slotov na izotopy. Experimentoval som a užíval som si úspechov, ktoré sme bol schopný dosiahnuť s hlásičmi, ktoré boli rozbité alebo jednoducho len staré. Skúsenosti, ktoré som získal pri práci s týmito starými alramy ma inšpirovali k tomu, aby som postavil svoj vlastný produkt, do ktorého zmestia všetky svoje znalosti a zároveň skúsenosti z lovu kaprov. Táto práca bola veľmi časovo náročná a nezarábala moc peňazí. Na druhú stranu ničoho neľutujem, pretože práve vďaka nej, som si získal reputáciu medzi rybármi, ktorí používali mnou opravenej alebo upravené hlásiča. V rovnakom čase, bez toho aby som o tom vedel, začali rybári v celej krajine veriť môjmu menu a značke ECU. Moja reputácia začala narastať!

Tieto opravy a vylepšenia sa stali známymi ako ECU-Stamped alebo ECU-upgraded a presvedčenie a viera, ktorú do mojich schopností vložili zákazníci v časoch, keď sme začínal, poháňa Edwards Custom Upgrades, až do dnešných dní. Počas tej dlhej doby, som vždy so svojimi zákazníkmi o všetkom hovoril (niektorí z nich sú dodnes mojimi priateľmi). Tento osobný vzťah, spoločne s mojou vášňou pre kapráriny, bude vždy v srdci každého produktu, ktorý vytvorím.

Dlhé roky sme pracoval v oblasti elektroniky pre britské Ministerstvo obrany. Vyrábal som bezpečnostné antioxidačné spínače pre britské vojenské lietadlá typu Tornadoes, ktoré v prípade riskantných manévrov zastavili lietadlo a zhasli motor. Mal sme za sebou tiež prácu s kovmi (pracoval som na MOD laserom riadených raketových systémoch Paweway). Pomerne skoro som tiež začal experimentovať s nerezovou oceľou. Najprv som vyrábal hrazdy, až som sa dostal k limitovanej edícii DMX Snag pods stojanov, ktoré sa stali veľmi vyhľadávaným, ale aj ťažko sehnatelným artiklom.

Stále som sa ale zaoberal hlásičmi. Predstavoval som si aké by to bolo, postaviť jeden úplne od začiatku. Urobil som teda veľmi zložité rozhodnutie. Ukončil som svoju prácu s nerezovou oceľou a začal pracovať na prototype nového hlásiče. Trvalo to päť dlhých rokov od konceptu ku konečnej realizácii. Nové hlásiče MK1 COMPACT sú konečne na svete a ja som z nich úprimne nadšený. Dúfam, že budete tiež!

Bola to naozaj dlhá a náročná cesta, aby som sa dostal tam, kde som dnes. Teším sa na to, čo bude ďalej. Som si istý, že príbeh Edwards Custom Upgrades bude pokračovať. Na ceste je veľa nových produktov, ktoré sa objaví, až budem pripravený vám je ukázať. Poďme si to spoločne užiť!

Scott EdwardsviewImg

Názor našich zákazníkov na tento produkt:

Menu

volajte +420 731 613 162

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.