IB Power Tower - Carptrack Half'n Half Crawfish

IB Power Tower - Carptrack Half'n Half Crawfish

od 11,10 €

Skladom viac ako 5 ks

Priemer
Balenie

Vrácení zdarma do 30 dnů i s poštovným

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Expresná doprava po SK: 09.04.

Popis

Táto neutrálne vyvážená nástraha jedinečným spôsobom spája chuťový a vizuálne stimul v jedno. Jej polovicu tvoria cesto z bielej V-Popko a druhú polovicu predstavuje Carptrack ťažký mix konkrétneho radu, čo vytvára veľmi chutnú a atraktívnu kombináciu. Vďaka tomuto vyváženie ju dokáže kapor lepšie nasať. Nastraženej pod háčikom vydrží oveľa dlhšie ako nástraha vytvorená z dvoch polených rôzne vzplývavých guličiek. Ďalším veľmi dôležitým aspektom je dokonalé vyváženie návnady. Dosiahnuté úlovky na túto nástrahu naprieč Európou hovorí za všetko !!!!

Horúca novinka od Imperial Baits – IB Crawfish Boilie v „black & white“ prevedení! Ak ste BOILIE, tak nie je jedno, či ak ste čierny alebo biely! Nové boilie Crawfish v sebe ukrýva všetky výhody nášho Carptrack Fish boilies (obsahuje našu rybiu múčku a toľko úspešnú Carptrack základovú zmes, do ktorej je dalej pridaný add Fat, Protein koncentrát, olihňovo-pečeňová múčka) a tiež Banana boilie (teľacie mlieko a NHDC) v kombinácii s 27% múčkou z Andalůzských kreviet (celé nadrtené krevety). Ďalej je pridaná nova esencia Crawfish v kombinácii s esenciou Monster Crab! Naprostý ohňostroj !!! Vôňa a chuť toho boilie je … .však čoskoro uvidíte! ☺ Balenie tohto boilies je zmes čiernych a bielych boilies!

Výhody nového boilie: Nikdy nepoznáte presnú farbu dna, na ktorom budete loviť a tiež neviete či kapry budú vnímať lepšie tmavšie alebo svetlé nástrahy. V tomto prípade budete zakrmovat absolútne identickým boilie v dvoch rozdielnych farbách, takže máte vždy záruku dobrej viditeľnosti vašej návnady vo vode. Znie to jednoducho a take to je úplne prosté! Rovnaké je to s použitím nového boilies primo pod háčikom. Máte možnosť voľby v rôznych situáciách, môžete kombinovať a kapra prekvapiť. Efekt kontrastných nástrah jasne preukazujú naše Half'n'half nástrahy už od roku 2007. Imperial Baits je opäť o krok napred!


viewImg

Názor našich zákazníkov na tento produkt:

Menu

volajte +420 731 613 162

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.