Prút Carp Rod "max nollert Temptation Twin Tip" Single-rod 12 ft - 3.5 lb

Prút Carp Rod "max nollert Temptation Twin Tip" Single-rod 12 ft - 3.5 lb

211,50 € 241,20 €

do 2-4 dní

Vrácení zdarma do 30 dnů i s poštovným

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Expresná doprava po SK: do 4-6 dní

Popis

Tento prút má úplne výnimočné nahadzovací schopnosti. Pri náhode vám tzv. „Pomôže.“ S montážou s ním bolo hodené ďaleko za hranicu 160m a aj priemerný hádzacie by sa ním dostane bez problémov na hranici 120–130. Pri zdolávaní si s ním každú rybu vychutnáte na maximum. Zamilujete si ho!

Dostupné typy prútov Temptation Twin Tip

  1. max nollert Temptation Twin Tip (spodný diel + 2 vrchné diely 3,0 a 3,5lb) = 9999, -Sk
  2. max nollert Temptation Twin tip (spodný diel + vrchný diel 3,0lb) = 6499, -Sk
  3. max nollert Temptation Twin tip (spodný diel + vrchný diel 3,5lb) = 6499, -kč

Fuji DPS-M20 držiak navijaku je vhodný aj na upevnenie tých najväčších navijakov! Nad navádzacím očkom zosilnená časť. Toto je veľký stabilizačný faktor pri extrémnych nahodeniach! Očká 6 + 1 SIC leštený a lakovaný IM7 Carbon Duplon vysokej kvality, hliníková výzdoba koncovky sa Softtouch rukoväťou.

3,0lb vrchný diel s citlivou akciou 3,5lb vrchný diel, citlivý na zdolávanie a pre extrémne náhody

Imperial Fishing Rod Art

Základné vlastnosti prútov: • vrchný diel zakončený spevňujúcim kovovým krúžkom • očká sú zalakovaná pružným epoxidovým lakom • Fuji sedlo vhodné aj pre veľké navijaky • blank z prvotriedneho čistého uhlíka

Rad prútov Imperial Baits Predstavujeme vám štvoricu perefktních karbónových prútov. Max Nollert, Imperial Baits a mnoho našich zákazníkov si rybárčenie bez nich už nevie predstaviť! V ponuke máme prúty pre každého! Ak si prejdete naše staršie správy na iBlog, nájdete tam informácie o individuláním vývoji našich kaprových špeciálov. Všetky naše prúty prešli dlhodobým testovaním, na ktorom sa podieľal celý IB team. Výsledkom sú dokonalé produkty, ktoré splnia všetky vaše očakávania a na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.


K tomuto tovaru si naši zákazníci taktiež zakúpili

viewImg

Názor našich zákazníkov na tento produkt:

Menu

volajte +420 731 613 162

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.