RidgeMonkey Hlboká panvica s grilovacím táckou - Connect Multi Purpose Pan & griddle set

RidgeMonkey Hlboká panvica s grilovacím táckou - Connect Multi Purpose Pan & griddle set

Vrácení zdarma do 30 dnů i s poštovným

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Expresná doprava po SK: 10.04.

Popis

Panva Connect Multi-Purpose & griddle Set Pripraviť a variť! Pomocou viacúčelové sady RidgeMonkey Connect & griddle Set, skladajúci sa z hlbokej panvice a plytké grilovacie panvice, môžete popustiť uzdu svojej kulinárske fantázii a zažiť ozajstné kuchárske dobrodružstvo! Vďaka inovatívnej konštrukcii odnímateľnej rukoväti možno grilovaciu panvicu použiť ako veko pre hlbokú panvicu alebo alternatívne použiť oba panvy samostatne – výber je len na vás!

Špičkový fluórpolymérový povrch poskytuje bezkonkurenčnú nepriľnavé vlastnosti a hranatý tvar a odnímateľné držadlá umožňujú ľahké skladovanie v akejkoľvek situácii. Okrem toho sú hlboká panvica aj plytká grilovacia panvica plne kompatibilný s našim Connect Compact toaster XL, čo vám otvára ešte veľké množstvo ďalších možností!

Vlastnosti: Ľahké tlakovo liate hliníkové panvy Fluorpolymerový nelepivý povrch Zosilnená vonkajšej konštrukcie pre rovnomerný prenos tepla vyberateľné rukoväte s magnetickým zámkom Unikátny odnímateľný dizajn rukovätí Plne kompatibilný s RidgeMonkey Connect Compact toaster XL Možno použiť na všetkých tradičných varičoch a priamych zdrojoch tepla (nevhodné pre indukčné varné dosky) Chránený registrovaný design

Približné rozmery: 235 mm (350 mm s držadlom) x 205 mm x 135 mm #notjustforfishing


viewImg

Názor našich zákazníkov na tento produkt:

Menu

volajte +420 731 613 162

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.