Varič RidgeMonkey Quad Connect Stove - prípojný

Varič RidgeMonkey Quad Connect Stove - prípojný

49,55 €

Skladom 3-5 ks

Vrácení zdarma do 30 dnů i s poštovným

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Expresná doprava po SK: 10.04.

Popis

Vďaka čtyřúhelníkovému dizajnu, štyrom sklápacím nohám a unikátnemu rychlovýměnnému konektora umožňujúcim nezávislé použitie druhého variča na rovnakej plynovej kartuši, poskytuje vysoko výkonný varič Quad Connect vynikajúci výkon, stabilitu a všestrannosť vo flexibilnom balení. Vývoj tohto produktu RidgeMonkey trval viac, ako dva roky a ponúka rad inovatívnych prvkov, ktoré nenájdete u žiadneho iného podobného výrobku v tejto triede.

VLASTNOSTI PRODUKTU Jedinečné možnosti dynamického rozloženia: Použite primárna varič samostatne alebo pripojte sekundárny varič pre dokonalú všestrannosť Nerezové splietané hadice a konštrukcia Vysoko stabilný štvoruholníkový design Výškovo nastaviteľné sklápacie nohy Twin 3500W výstup Rýchloupínacie konektor sekundárne hlavy variča EUIPO registrovaný dizajn Súčasťou balenia je puzdro a stabilizačný držiak pre hriankovače a panvy Vhodný pre použitie so všetkými cylindrickými propán / butánovým kartušami so skrutkovým závitom EN417 ISO so závitom


viewImg

Názor našich zákazníkov na tento produkt:

Menu

volajte +420 731 613 162

Náš web potrebuje k svému správnemu fungovaniu súbory cookies, pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií o nastavení tu.